שלום אורח
משלוח ל(עדכן עיר)
משלוח ל(עדכן עיר)

משלוחי פרחים באזור ירושלים - רשימת חנויות פרחים

זר של אושר
שד' משה דיין 103 פסגת זאב
זר של אושר - חנות פרחים בוטיק וותיקה ואיכותית ממוקמת בשכונת פסגת זאב בירושלים, בחנות שוזרת מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום שזירת פרחים אומנוטית המציעה שירות משלוחי פרחים בפסגת זאב ירושלים והסביבה.
0 דירוג0 ביקורות
פרחי דליה ירושלים
המלך גירגי 27 ירושלים
חנות פרחים - פרחי דליה בעלת מוניטין של 45 שנה ממוקמת בימרכז העיר ירושלים כתובתינו: המלך גירגי 27 ירושלים החנות בהנהלת שוזרת מקצועית וניסיון רב בתחום מציעה שירות משלוחי פרחים בירושלים והאזור.
4.9 דירוג68 ביקורות
פרחי הפינה הירוקה
דרך יצחק רבין 7, בית שמש
פרחי הפינה הירוקה - חנות פרחים מובילה בבית שמש חנות וותיקה איכותית ומקצועית ממוקמת בכתובת: דרך יצחק רבין 7, בית שמש בעלת מוניטין של שנים בתחום משלוחי פרחים בבית שמש והסביבה..
0 דירוג0 ביקורות
דליה
הר מיכוור 45
דליה - חנות פרחים וותיקה בעיר המציעה שירות משלוחי פרחים במעלה אדומים, דליה נבחרה בקפידה על יד צוות אתר השווה ונמצאה מתאימה במתן שירות ויחס טוב ללקוח, איכות וטריות הפרחים, מלאי ומחירים סבירים. כל זר או סידור יגיע על בית המקב.ל על ידי שליח מנוסה תוך הקפדה על טריות ושלמות הפרחים
5 דירוג2 ביקורות
טוליפ
לב העיר 2, קניון עזריאלי מודיעין
טוליפ - חנות פרחים במודיעין ממוקמת בלב העיר בקניון עזריאלי מודיעין, החנות בעלת מוניטין רב בתחום משלוחי פרחים במודיעין והסביבה: כל זר או סידור יגיע עד בית הלקוח על ידי שליח מנוסה תוך הקפדה על טריות ושלמות הפרחים.
4.9 דירוג28 ביקורות
משלוחי פרחים באזור ירושלים